Z.O. Celmar

O firmie

Nasza firma jest firmą rodzinną, założoną w 1991r przez Marian Staszaka, który prowadzi firmę do dnia dzisiejszego. Początkowo nasz zakład produkcyjny znajdował się w Puławach. Z biegiem lat nasza produkcja rozrosła się, dlatego w 2007r. zakupiliśmy grunty pod budowę nowego zakładu produkcyjnego. Do nowej lokalizacji przenieśliśmy się w 2010r. Od początku 2018r działamy pod nazwą „Zakład Opakowań CELMAR Spólka z o.o.”.

Dzięki funduszom unijnym powiększyliśmy nasz park maszynowy, a tym samym ofertę produktów o folie i worki foliowe o szerokości do 1.4m. Szybko jednak okazało się, chcemy więcej!

W 2015r uruchomiliśmy kolejną halę produkcyjną, oraz zakupiliśmy nowoczesne ekstrudery do wytłaczania folii o szerokości rękawa do 2,6m. Obecnie posiadamy możliwości produkcyjne na poziomie 450 000 kg miesięcznie. Stale rozwijamy nasze produkty i zdobywany kolejne rynki sprzedaży. Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnokrajowym. Nasi klienci cenią nasz za terminową i rzetelną realizację zleceń, a nasze produkty są najwyższej jakości.